משרד רואי חשבון בחולון – רו"ח יניב נשר – מאז 2012

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

משרד רואי חשבון יניב נשר הוקם בשנת 2012, בראשות רו"ח יניב נשר, במטרה לתת מענה בתחום הביקורת ולהעניק שירותים פיננסיים, תוך שימת דגש על רמת מקצועיות גבוהה, יחס אישי ותמיכה שוטפת לקהל לקוחותיו.

המשרד מעניק שירותי ראיית חשבון, שירותי ביקורת, ייעוץ וייצוג ברשויות המס, ייעוץ וליווי לפתיחת עסק חדש, טיפול בגופים ממשלתיים, ניתוחי תקציב, שירותי ניהול כספים וחשבות, ניהול תזרים ועוד. המשרד מטפל בכל סוגי הלקוחות השונים ומתמחה בחברות קטנות ובינוניות ועצמאיים.

משרד רואי חשבון יניב נשר- השירותים שלנו

משרדנו מעניק שירותים בנושאים רבים בתחום ראיית החשבון.

בתחום ראיית החשבון וביקורת חברות אנחנו עוסקים בדוחות כספיים של לקוחותינו על מנת לשקף נכונה את המצב הכספי והפיננסי של החברה מהם רשויות המסבעלי המניות והבנקים שואבים את המידע על מצב החברה. בנוסף משרדינו אחרי על ביקורתעריכה והגשת דוחות כספיים של לקוחותינו ומעניקה שירותי ביקורת של דוחות כספיים. משרדינו עובד לפי תקנים מקצועיים גבוהים תוך שימת לב והקפדה על נהלי ביקורת וכללי חשבונאות מקובלים.

בתחום הנהלת החשבונות המשרד מעניק שירותי הנהלת חשבונות לכל חברה ללא משמעות למחזורי החברה. אנו ערוכים לתת מענה לחברות תוך עמידה בשירות מיידיוזמין.

אנו עורכים דו"חות לעצמאיים, ויודעים לחשב במדויק את ההכנסה החייבת של העסק וכן את הסכום אותו יש לשלם לרשות המיסים ולמוסד לביטוח לאומי. בתחילת הרבעון השלישירואי החשבון במשרדנו יושב ובונה תחזית שנתית שוטפתכדי לחזות ברמה הקרובה ביותר לסכום המס אותו בעל העסק יידרש לשלם ובהתאם לזאתרואה החשבון ממליץ להגדיל או להקטין את מקדמות מס הכנסה ובכך למנוע הפתעות מס מיותרות בעת הגשת הדו"ח האישי.

בנוסף אנו דואגים להקמת מערך גבייה שוטפת עבור החברה. גבייה אפקטיבית ושיטתית תורמת לעסקים לשגשג ולהצליח ולהמנע ממעגלים של בעיות תזרימיות בעסק.

לסיום, אנו מעניקים שירותי ליווי עסקי מותאמים אישית כדי לעבור ממצב הישרדותי למצב של שגשוג וצמיחה ולשפר את התוצאות העסקיות של החברה. מטרת הליווי העסקי נועדה להעניק עזרה בפתרון בעיות יומיומיות בהם נתקלת הנהלת החברה במסגרת הניהול השוטף וכן בייעוץ בקבלת החלטות אשר ישפיעו על העסק לטווח הארוך.