רואה חשבון במרכז – רו"ח יניב נשר – ראיית חשבון, ליווי עסקי וייעוץ מס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רואה חשבון במרכז- מה הקריטריונים?

מציאת רואה חשבון במרכז יכולה להיות משימה מאוד מורכבת. רואה חשבון מקצועי אחראי על הדיווח הכספי ולדאוג שלא ימצאו בו חורים שעלולים להכניס את העסק שלך לטלטלה. רואה החשבון שלך צריך להגן איכות הדיווחיים הכספיים והמשמעות היא עבודה תקינה לכל אורך התהליך, לא בדיעבד כאשר התגלו תקלות.

איך לבחור רואה חשבון?

אחד מהתחומים היותר רוויים בארצנו הוא תחום ראיית החשבון. מה אתם צריכים לדעת מבחינת העסק שלכם? קודם כל אתן רוצים לדעת שרואה החשבון שלך הוא איש מקצוע ותיק ומנוסה, וחשוב גם לדעת שרואה החשבון מתעדכן כל הזמן בחידושים בתחום.

הפרמטרים לבחירת רואה חשבון במרכז

מה הותר של רואה החשבון?

מה גודל המשרד?

מה כוללת חבילת השירותים שלו?

ככלל, כדאי למצוא המלצות על רואה החשבון שלכם. חשוב לשים לב שבמקרה של רואה חשבון לא מקצועי שלא מבצע את עבודה כשורה, אתם תהיו אלה שישלמו על הפאדיחות שלו!

במשרד רואי החשבון יניב נשר תקבלו שירות אמין, מקצועי, הוגן, שירותי, עם זמינות גבוהה (24/6). משרדנו בעל ותק ארוך שנים בתחום ועובד בצורה מאורגנת ומסודרת שתחסוך לכם הרבה זמן וכסף.

 

כשזה מגיע לעסק שלכם, אנו מעניקים לכם שירותי ראיית חשבון בהם:

  • ביצוע דו"חות כספיים המשקפים את מצבה הכספי הפיננסי של החברה ליום מסוים וכן לכל שנה קלנדרית.
  • מדו"חות אלו יכולות רשויות המסבעלי המניות והבנקים לשאוב מידע על המצב הכלכלי והפיננסי של החברה
  • אנו עורכים ביקורות ומגישים דו"חות כספיים של חברות בישראלמעניקים שירותי ביקורת של דו"חות כספיים למגוון רב של חברות פרטיותבתחומי המסחר והשירותים.
  • המחלקה פועלת לפי תקנים מקצועיים גבוהים תוך שימת לב והקפדה על נהלי ביקורת וכללי חשבונאות מקובלים.
  • שירותי ראיית החשבון שלנו כוללים בתוכם ביקורת ועריכת דוחות כספיים.
בתחומי הנהלת חשבונות אנו מעניקים שירותם לכל חברה ללא משמעות למחזורי החברה. במסגרת השירותים  המוענקים ע"י אנו ממליצים לרכז את שירותי הנה"ח ואת שירותי ראיית החשבון במשרד אחד.

מחלקת הנה"ח במשרד ערוכה לתת מענה לחברות תוך עמידה בשירות מיידיוזמין תוך 24 שעות. המשרד מצויד בתוכנות הנה"ח הנותנות מענה לכל סוגי החברות בעיקר בתחום המסחר והשירותים.

אם מאסתם ברואי חשבון לא מקצועיים, ואתם רוצים לפתור פעם אחת ולתמיד את כל הבעיות שכרוכות בכך, צרו איתנו קשר!