רואה חשבון במרכז – רו"ח יניב נשר – ראיית חשבון, ליווי עסקי וייעוץ מס

שגרת היום העסקית שלנו נחשבת לעמוסה במיוחד, כשהטלפונים והפגישות הרבות תופסות זמן ניכר מהיום שלנו. ובכדי שנוכל ליהנות בצורה מקסימלית מפירות העבודה הקשה שלנו, חשוב שיהיה גורם מקצועי שיטפל בהתנהלות הפיננסית של העסק – רואה חשבון מוסמך ומנוסה, אשר ידאג לליווי פיננסי מלא והתנהלות מיטבית מול רשויות המס 

ראיית חשבון – נעים להכיר

לנהל עסק זו משימה מורכבת למדי, על אחת כמה וכמה במציאות הכלכלית המאתגרת בישראל, המתאפיינת בבירוקרטיה רבה, חוקים וסעיפי מס שונים ומגוונים, אשר ניתן בקלות לאבד בהם את הידיים והרגליים. אך בסופו של דבר, יש לדאוג גם לנושא זה של ההתנהלות מול רשויות המס וזאת כמובן, באמצעות רואה חשבון מקצועי ומנוסה.

תפקידו של רואה חשבון הוא לרכז ולנהל את כל הדיווחים הפיננסיים שלכם, באופן שלא רק יאפשר לעסק להתנהל בצורה תקינה ומאוזנת, אלא אף יאפשר לעסק לצמוח ולהתפתח. להתנהלות פיננסית תקינה יש חשיבות מיוחדת בניהול של כל עסק באשר הוא, כאשר לא אחת ניתן לחסוך כספים רבים ואף לקבל החזרים מרשויות המס.

 

שירותיו של רואה חשבון מומלץ

ההתנהלות הפיננסית מול הרשויות הממשלתיות השונות, ובמיוחד רשויות המס, די בה כדי להצדיק את חשיבותו של רואה חשבון מקצועי ומנוסה, אך למען האמת, העולם הפיננסי הוא עולם מורכב ומגוון למדי, כך שבעת חיפוש אחר רואה חשבון מתאים, מומלץ לבחור ברואה חשבון המעניק שירותים פיננסיים נוספים.

כך, שירותים פיננסיים כמו שירות ליווי עסקי וייעוץ מס, יכולים להעניק לכם חוות דעת מקצועית – פיננסית, בכל הנוגע להקמת עסק והכדאיות שבדבר, הכנת משכורות לעובדים וייעוץ מס, הכולל אפשרויות והזדמנויות שונות, כל זאת באופן שייקל עליכם לנהל את כלל הנושאים הפיננסיים של העסק תחת קורת גג אחת.

 

רואה חשבון במרכז – לא רק לעצמאיים

אמנם דיברנו בעיקר על הניהול הפיננסי השוטף של העסק שלכם, אך למעשה, גם שכירים יכולים להיעזר בשירותיו של רואה חשבון במרכז ובמיוחד בכל הנוגע לנושא בדיקת הזכאות ומילוי נכון של הבקשה להחזרי מס, החזרים היכולים להגיע לסכומים של אלפי שקלים, בגין גביית מס עודפת.

רואה חשבון במרכז - רו

רואה חשבון במרכז- מה הקריטריונים?

מציאת רואה חשבון במרכז יכולה להיות משימה מאוד מורכבת. רואה חשבון מקצועי אחראי על הדיווח הכספי ולדאוג שלא ימצאו בו חורים שעלולים להכניס את העסק שלך לטלטלה. רואה החשבון שלך צריך להגן איכות הדיווחיים הכספיים והמשמעות היא עבודה תקינה לכל אורך התהליך, לא בדיעבד כאשר התגלו תקלות.

 

איך לבחור רואה חשבון?

אחד מהתחומים היותר רוויים בארצנו הוא תחום ראיית החשבון. מה אתם צריכים לדעת מבחינת העסק שלכם? קודם כל אתן רוצים לדעת שרואה החשבון שלך הוא איש מקצוע ותיק ומנוסה, וחשוב גם לדעת שרואה החשבון מתעדכן כל הזמן בחידושים בתחום.

 

הפרמטרים לבחירת רואה חשבון במרכז

  • מה הוותק של רואה החשבון?
  • מה גודל המשרד?
  • מה כוללת חבילת השירותים שלו?

 

ככלל, כדאי למצוא המלצות על רואה החשבון שלכם. חשוב לשים לב שבמקרה של רואה חשבון לא מקצועי שלא מבצע את עבודה כשורה, אתם תהיו אלה שישלמו על הטעויות שלו.

במשרד רואי החשבון יניב נשר תקבלו שירות אמין, מקצועי, הוגן, שירותי, עם זמינות גבוהה (24/6). משרדנו בעל ותק ארוך שנים בתחום ועובד בצורה מאורגנת ומסודרת שתחסוך לכם הרבה זמן וכסף.

 

כשזה מגיע לעסק שלכם, אנו מעניקים לכם שירותי ראיית חשבון בהם:

  • ביצוע דו"חות כספיים המשקפים את מצבה הכספי הפיננסי של החברה ליום מסוים וכן לכל שנה קלנדרית. מדו"חות אלו יכולות רשויות המס, בעלי המניות והבנקים לשאוב מידע על המצב הכלכלי והפיננסי של החברה
  • אנו עורכים ביקורות ומגישים דו"חות כספיים של חברות בישראל, מעניקים שירותי ביקורת של דו"חות כספיים למגוון רב של חברות פרטיות, בתחומי המסחר והשירותים.
  • המחלקה פועלת לפי תקנים מקצועיים גבוהים תוך שימת לב והקפדה על נהלי ביקורת וכללי חשבונאות מקובלים.
  • שירותי ראיית החשבון שלנו כוללים בתוכם ביקורת ועריכת דוחות כספיים. בתחומי הנהלת חשבונות אנו מעניקים שירותם לכל חברה ללא משמעות למחזורי החברה. במסגרת השירותים  המוענקים ע"י אנו ממליצים לרכז את שירותי הנה"ח ואת שירותי ראיית החשבון במשרד אחד.
  • מחלקת הנה"ח במשרד ערוכה לתת מענה לחברות תוך עמידה בשירות מיידי, וזמין תוך 24 שעות. המשרד מצויד בתוכנות הנה"ח הנותנות מענה לכל סוגי החברות בעיקר בתחום המסחר והשירותים.

 

אם מאסתם ברואי חשבון לא מקצועיים, ואתם רוצים לפתור פעם אחת ולתמיד את כל הבעיות שכרוכות בכך, צרו עימנו קשר!

 

שאלות ותשובות בנושא ראיית חשבון

רואה חשבון אחראי בעיקרון על ההתנהלות הפיננסית של העסק מול הרשויות הממשלתיות השונות, לרבות הגשת הדו"חות והטפסים השונים כנדרש, כאשר חשוב לדעת כי עיכוב בהגשת הטפסים הנדרשים מהווה עבירה פלילית, בגינה תוכלו לספוג קנסות ואף עונשי מאסר.

האחראיות הרבה שיש לרואה חשבון על ההתנהלות הפיננסית של העסק, כמו גם ההשפעה שיש לתפקודו, מחייבת אותנו לבחור רואה חשבון מקצועי ומנוסה במיוחד, שנוכל לסמוך על עבודתו בעיניים עצומות.

 

לפיכך, בעת בחירת רואה חשבון לעסק שלכם, חשוב להקפיד על פרמטרים בסיסיים כמו ניסיון רב שנים, רצוי עם זיקה לפעילות העסקית הספציפית שלכם, זמינות גבוהה ועבודה שוטפת בצורה מאורגנת ומסודרת, תוך שימוש בכלים חדשניים ומתקדמים. כל זאת יאפשרו לכם להבטיח כי הניהול הפיננסי של העסק שלכם נמצא בידיים הנכונות והבטוחות.

הגשת הדו"חות והטפסים הנדרשים לרשויות הממשלתיות, לרבות רשויות המס, היא סיבה מספקת להסתייעות בשירותיו של רואה חשבון מקצועי במרכז, אך שירותים נוספים כמו ליווי עסקי וייעוץ מס, יכולים להוות יתרון גדול עבורכם, כך שתוכלו לרכז את כלל השירותים הפיננסיים תחת קורת גג אחת.

מלבד חברות ועסקים עצמאיים, שירותיו של רואה חשבון יכולים להתאים גם לשכירים ובמיוחד בכל הקשור לנושא בדיקת זכאות להחזרי מס, החזרים היכולים להגיע לכדי אלפי שקלים, כאשר רואה החשבון יבצע עבורכם את בדיקת ההתאמה המיטבית והגשת הטפסים הנדרשים לרשויות המס בצורה הנכונה.

 

חזרו לחלק שמעניין אתכם
רואה חשבון יניב נשר
צריכים ייעוץ מקצועי ?
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
מאמרים נוספים:
5/5
אישור ניהול ספרים

אישור ניהול ספרים מהווה מסמך המאשר כי ניהול הנהלת החשבונות כפי שמתבצע בספרים המיועדים לכך מתבצע כסדרו ועל פי חוק. מדובר באמצעי שממנו מסוגל פקיד

מקדמות מס הכנסה

כל גורם פרטי ועסקי נדרש לדווח באופן שנתי למס הכנסה ומתוקף כך לשלם את מקדמות מס הכנסה כחוק, בהתאם לשיעורים שנקבעו לכך בעבור כל שנה.

ניכוי מס במקור

ניכוי מס במקור נחשב לפעולת חובה שגרתית למדי, אם כי מדובר בנושא שדורש בעיקר מבעלי עסקים ובעלי מקורות הכנסה נוספים (משכר דירה, מכירת ניירות ערך

תשלום מקדמות מס הכנסה

תשלום מקדמות מס הכנסה מהווה פעולה אפקטיבית בתהליך המיסוי לעסקים, במסגרתה העסק ישלם מקדמה על חשבון חבות המס השנתית שלו, כך שבסיום השנה מרבית התשלום

החזר מס

אם אתם שכירים שמשלמים מס הכנסה ולאורך 6 השנים האחרונות החלפתם מקום עבודה, יצאתם לחל"ת או לחופשת לידה, השתחררתם מהצבא, קיבלתם דמי אבטלה, התגרשתם, קיבלתם

חשיבותה של אסטרטגיה שיווקית

בעידן המידע, אנחנו נחשפים לעוד מגוון רחב של תחומים, אפשרויות ופלטפורמות שנרצה להיחשף בהן ובעיקר – לחשוף באמצעותן את העסק. אסטרטגיה שיווקית היא התחום שמתווה,